Úvod  |   Ponuky práce  |   Prieskum platov  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / SW Engineer Java

Podobné ponuky práce

Vyhľadávanie práce

Platový monitor

  • Informačné technológie,
    Vedúci vývojového tímu € 2.020,-
    Softvérový vývojár € 1.650,-
    Programátor analytik € 1.600,-
    Programátor € 1.350,-

Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

Pomocník

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

SW Engineer Java

Lugera & Maklér spol. s r.o.

27.04.2022 Hlavný pracovný pomer

Práca v regióne

Práca na pozícii

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • As a Java Software Engineer, you will contribute in software development community in order to deliver information technology components based on client or customer requirements. The major responsibility are to design, test and develop software solutions such as features, capabilities of platform and whole applications that meet client or customer requirements. Essential Requirements :
  • Professional experience building Enterprise Java applications
  • Experience with Spring Boot and Spring Cloud frameworks
  • Experience with NoSQL databases
  • Strong experience in creating RESTful web services
  • Able to detect and ensure the use of best coding practices (libraries, frameworks, APIs) and standard design patterns in software development.
  • Understand principals of Aspect-oriented programming
  • Leverage Agile practices during the whole software development lifecycle
  • Solid understanding of Git

Výhody a ďalšie informácie

  • Excellent professional growth and career opportunities in an international environment
  • Flexible working hours
  • Remote Work / Home Office
  • Pension Plan - Company Contribution to III. Pillar
  • Life Insurance
  • Extra 5 days’ vacation per annum on top of the legislative entitlement
  • Employee assistance program for employees and their family members
  • Employee Referral Program
  • Volunteering Day benefit

Plat: from 2500€ - final salary depends on skills and experience

Požiadavky na uchádzača

  • Bachelor's Degree or relevant experience in Software engineering
  • 3 years or more of software engineering experience – Java Developer
  • Strong understanding of Agile methodology, preferable Scaled Agile Framework
  • English at communicative leve

Pošlite spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o. váš životopis

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
Telefonický kontakt:
Súbor s Vaším životopisom:

Správa pre prijímateľa:

Odoslať kópiu správy na môj e-mail

Prehlásenie

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Lugera & Maklér spol. s r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Odpíšte kontrolný kód:

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Nikola Jarošová
nikola.jarosova@lugera.sk
+421 905 664 472

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, trh práce, ponuky práce, personálne agentúry.

našapráca.sk |  našeplaty.sk |  jobagent.sk |  administratíva.sk |  asistentky.sk |  analytici.sk |  bankári.sk |  ekonómovia.sk |  elektrotechnici.sk |  finančníci.sk |  informatici.sk |  inžinieri.sk |  konštruktéri.sk |  kreatívci.sk |  logistici.sk |  obchodníci.sk |  remeselnícky.sk |  riaditelia.sk |  technici.sk |  účtovníci.sk

Ochrana osobných údajov