Úvod  |   Ponuky práce  |   Prieskum platov  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Application Developer

Podobné ponuky práce

Vyhľadávanie práce

Platový monitor

  • Informačné technológie,
    Vedúci vývojového tímu € 2.020,-
    Softvérový vývojár € 1.650,-
    Programátor analytik € 1.600,-
    Programátor € 1.350,-

Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

Pomocník

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

Application Developer

Lugera & Maklér spol. s r.o.

09.02.2021 Hlavný pracovný pomer

Práca v regióne

Práca na pozícii

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Provide direct support for MHS application in terms of development, rollout, maintenance and user support. Support application development for other core tools and processes. Propose and cooperate on enhancements and improvement for application tools. Daily support of all applications related with MHS and cooperation with related departments.
  • MHS – Material Handling System.
  • Key Responsibilites:
  • Application development and enhancement
  • Management of implementation for new application updates
  • Source code management, change management, documentation management
  • 1&2nd level support of application
  • Support of concept for innovations and application improvement

Výhody a ďalšie informácie

Plat: From 1700 € gross monthly

Požiadavky na uchádzača

  • Main Requirements:
  • HTML5&MVC
  • JavaScript (jQuery)
  • SQL type database administration (MS SQL, Oracle)
  • SQL server reporting services (SSRS)
  • Microsoft products based
  • Team oriented, able to effectively work in multicultural team
  • Advanced degree preferred (Master course in IT would be appreciated)
  • Minimum of 3 years’ experience in application development
  • English - B2
  • C#/.NET - advantage

Pošlite spoločnosti Lugera & Maklér spol. s r.o. váš životopis

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
Telefonický kontakt:
Súbor s Vaším životopisom:

Správa pre prijímateľa:

Odoslať kópiu správy na môj e-mail

Prehlásenie

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Lugera & Maklér spol. s r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Odpíšte kontrolný kód:

Jilemnického 3, 911 01 Trenčín
Štúrova 27, 040 01 Košice
Mlynské Nivy 49, 821 09 Bratislava
Štúrova 22, 949 01 Nitra

Veronika Ducková
veronika.duckova@lugera.sk
+421 905 664 472

Lugera & Makler is the leading recruitment firm in Slovakia offering interested candidates a wide variety of challenging job opportunities on a constant base. Our customers are most of the leading companies in Slovakia (multi nationals as well as national companies) offering you new career perspectives. If you are ready for a move, than please act now. Because action is what unites every great success...

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, trh práce, ponuky práce, personálne agentúry.

našapráca.sk |  našeplaty.sk |  jobagent.sk |  administratíva.sk |  asistentky.sk |  analytici.sk |  bankári.sk |  ekonómovia.sk |  elektrotechnici.sk |  finančníci.sk |  informatici.sk |  inžinieri.sk |  konštruktéri.sk |  kreatívci.sk |  logistici.sk |  obchodníci.sk |  remeselnícky.sk |  riaditelia.sk |  technici.sk |  účtovníci.sk

Ochrana osobných údajov