Úvod  |   Ponuky práce  |   Prieskum platov  |   Popisy profesií  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Technical support for German speaking players (gaming industry)

Podobné ponuky práce

Vyhľadávanie práce

Platový monitor

  • Bankovníctvo a financie,
    Call centrum operátor € 640,-
  • Informačné technológie,
    Operátor IT/IS € 680,-
    HW špecialista € 1.650,-
    Riaditeľ IT € 2.530,-
    SAP konzultant € 1.690,-
    Web master € 790,-

Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

Pomocník

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

Technical support for German speaking players (gaming industry)

Synergie Slovakia s.r.o.

26.06.2019 Hlavný pracovný pomer

Práca v regióne

Práca na pozícii

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Are you fan of video games? Do you know what DLC, FPS or MMORPG means? What about having an access to the newest games and being among first ones to test them? Do you have an excellent German (especially written) and are you customer oriented? We are looking for German speakers who are also passionate gamers and would like to work in customer - technical support for one of the biggest players in gaming industry. You will be:
  • providing solutions to customers via email
  • applying your skills, experience and technical ability to ensure customer satisfaction
  • learning and testing NEW GAMES
  • communicating with gamers in a professional manner
  • meeting individual and team performance targets

Výhody a ďalšie informácie

  • complex training and full support for new team members
  • gaming room with newest technology and games
  • 100% sick leave reimbursement
  • extra days of paid holidays and paid leave
  • annual rewards
  • plenty of company's events and teambuildings
  • Plat:from 1200 euro gross (depends on skills & knowledge)

Charakteristika klienta:Our client is a leader in global business services, delivering extraordinary customer, employee and user experience for more than 450 of the world’s best brands.

Informácie o výberovom procese:
Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Požiadavky na uchádzača

  • Level pozície:Specialist
  • Fluent German (C1) and advanced English (B2)
  • Active gamer experience
  • Good understanding of social media
  • Friendly personality, be a team player and customer orientated

Pošlite spoločnosti Synergie Slovakia s.r.o. váš životopis

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
Telefonický kontakt:
Súbor s Vaším životopisom:

Správa pre prijímateľa:

Odoslať kópiu správy na môj e-mail

Prehlásenie

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Synergie Slovakia s.r.o. a to v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 z 27. apríla 2016 a v zmysle Memoranda o spracúvaní osobných údajov na marketingové účely.

Odpíšte kontrolný kód:

Dunajská 4
811 08 Bratislava

Monika Smiešková
smieskova@synergie.sk
+421 254 415 522

Spoločnosť Synergie Slovakia, s. r. o. bola založená ako dcérska spoločnosť francúzskej spoločnosti Synergie v roku 1999. Počas svojho pôsobenia sa Synergie zaradila medzi najuznávanejšie personálno-poradenské spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Za naším úspechom stojí najmä výborná znalosť pracovného trhu, rozsiahla databáza obsahujúca tisíce CV a naši konzultanti, ktorí disponujú širokými znalosťami a skúsenosťami vo svojich odboroch. Vďaka uvedeným skutočnostiam pomáha Synergie svojim klientom nájsť vysoko kvalitných pracovníkov, ktorí spĺňajú ich očakávania ako z odborného hľadiska, tak z pohľadu ich firemnej kultúry.

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, trh práce, ponuky práce, personálne agentúry.

našapráca.sk |  našeplaty.sk |  jobagent.sk |  administratíva.sk |  asistentky.sk |  analytici.sk |  bankári.sk |  ekonómovia.sk |  elektrotechnici.sk |  finančníci.sk |  informatici.sk |  inžinieri.sk |  konštruktéri.sk |  kreatívci.sk |  logistici.sk |  obchodníci.sk |  remeselnícky.sk |  riaditelia.sk |  technici.sk |  účtovníci.sk

Ochrana osobných údajov