Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Práca emailom  |   Diskusie  |   Prieskum platov  |   Pre mladých  |   Spravodajstvo  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Ponuky práce / Obchodný zástupca

Podobné ponuky práce

Vyhľadávanie práce

Platový monitor

  • Bankovníctvo a financie,
    Obchodný zástupca € 530,-
  • Elektrotechnika a energetika,
    Obchodný manažér € 1.700,-
    Obchodný zástupca € 1.010,-
  • Informačné technológie,
    Obchodný manažér € 1.130,-
    Account manažér € 1.690,-
  • Obchod,
    Telemarketingový pracovník € 800,-

Zapojte sa do prieskumu platov a porovnajte si vaše platové podmienky. [ Porovnať plat ]

Pomocník

Nerozumiete niektorému slovu alebo skratke? Pozrite sa do slovníka:

Obchodný zástupca

Tomil

29.01.2018 Hlavný pracovný pomer

Práca v regióne

Práca na pozícii

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • komplexný servis pre veľkoobchody a maloobchody

Výhody a ďalšie informácie

  • služobné vozidlo aj na súkromné účely, mobilný telefón

Požiadavky na uchádzača

  • prax v odbore nutnosťou, komunikatívnosť, spoľahlivosť, stredoškolské vzdelanie s maturitou, práca s počítačom (Excel, Word, Outlook), vodičský preukaz sk.B

Pošlite spoločnosti Tomil váš životopis

Vaše meno: *
Váš e-mail: *
Telefonický kontakt:
Súbor s Vaším životopisom:

Správa pre prijímateľa:

Odoslať kópiu správy na môj e-mail

Prehlásenie

Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnostiach JOBAGENT.SK s.r.o. a Tomil

Údaje poskytujem dobrovoľne a bez dôsledkov s vedomím, že môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 citovaného zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Odpíšte kontrolný kód:

Tomil

spol. s r.o.
Spádová 2
926 01 Sereď

Ing. Ľuboš Hambálek
tomilsk@tomil.sk
0317897001

výhradný dovozca a distributér kozmetiky a drogérie