Úvod  |   Ponuky práce  |   Brigády  |   Životopisy  |   Práca emailom  |   Diskusie  |   Prieskum platov  |   Pre mladých  |   Spravodajstvo  |   Pre firmy

Úvodná stránka / Diskusné fórum / Praca vo Svajciarsku

Praca vo Svajciarsku

Andrea, 21.01.2008 14:44

Ahojte.S priatelom sme odisli pracovat do Svajciarska,ved sa hovori,ze sa tam dobre zaraba,tak preco nie.Sef po telefone velmi mily vsetko by malo byt v poriadku....ale nie vzdy je to tak.Prace vela a ked vam este aj pracu zneprijemnuju kolegovia tak je to este horsie.Ak by mi vedel niekto poradit ako je to s platenim poistky,aj pracovneho povolenia bola by som vdacna.Pracujeme v Scuol to je pri talianskych hraniciach.Plat nie je bohvieco a preto si myslime ze pracujeme ani nie za minimalnu mzdu...

reagovať    poslať známemu

kvajo, 06.02.2008 14:40

Re Andrea: No ja pracoval na severe swajcu a bolo celkom dobre aj platovo aj boli mili ale jediny problem bol s ubytovanim co sa toho tyka tak ako sardinky mozno este o trchu horsie plat bol taky ze na pracovnej zmluve bolo v cisom cize netto 2200 frankov uz minus vsetko no ale ked potiahnes nadcasi tak je to dobre len som sa stretol s takymi slovakmi co pracovali na za 1200 frankov to je dost blbe je to dost malo a ked nevies dobre po nemecky tak jedine na farmu a vela ludi vie vybavit slovakov myslim na pokeci v miestnosti svajciarsko ak im slubis daaku proviziu aneb p. Kardos sidliaci v BA ten vybavi pracu za mesiac v svajciarsku ale stoji to 10000 sk to je dost ale mas istotu

Janicka, 07.06.2013 19:52

Re kvajo: Prosim ta nemohol by si mi poslat cislo na toho pana kardosa z ba bola by som ti velmi bovdacna dakujem. Moje tel cislo 0949695261

sisa, 17.09.2013 11:51

Re Janicka: Ahoj máš už to číslo na p. Kardoša, mohla by si mi ho poslať. dík

ivka, 13.07.2013 11:11

Re Janicka: Možem sa spýtat ako ste pochodila u toho p. Kardosa? Vzbavil vam pracu a za kolko? Možem poprosit kontak nanho Dakujem velmi pekne.

adam svec, 24.07.2013 17:39

Re ivka: zdravým možem sa spýtať ci mate nejaky kontakt na farmu do švajčiarska?chcem isť skusiť nieco nove.

marssoo pec.marian(at)gmail.com, 26.08.2013 22:08

Re adam svec: ahoj..prosimta, dopracoval si sa k tomu kontaktu? podarilo sa nieco? ako to dopadlo? daj prosimta vediet, diki pekne :)

palino, 10.07.2013 11:36

Re Janicka: ahoj janicka, posles my prosim aj mne cislo na toho P. Gardosa!!
dakujem a cakam na odpoved!!

mano, 12.02.2013 06:54

Re kvajo: vzivote ndaj nikomu peniaze vopred je to divocina

dasa, 07.02.2012 07:33

Re kvajo: ahoj ja surne potrebujem pracu momentalne som v uk ale je to tu strasne vedelk by si nieco vybavitza penaznu odmrnu

Mazak, 07.05.2012 14:42

Re dasa: Ahoj Dasa, mozne Ti viem pomoct zohnat pracu vo svajciarsku
Kontaktuj ma 0041787851611
Erika

daniela, 02.09.2013 12:10

Re Mazak: Ahoj, neviem ci toto tu este funguje ale zabludila som sem pri hladani si prace vo Svajci. Neviete o niecom?
Dakujem Daniela

slavena, 16.03.2013 08:44

Re Mazak: ahoj. Chcem sa opýtať, či by si nevedela zohnať pracu pre fyzioterapeuta. hovorim slušne anglicky a mám 12 ročnú prax v odbore. dik slavka

miroslav zocek miroslav1984(at)centrum.sk, 03.01.2013 12:38

Re Mazak: prosim ta vedela bi si mi pomoct z robotou vo svajciarsku na farme pre mna a mojej priatelki

viera, 12.12.2012 14:21

Re Mazak: Ahojte vsetci.Sme manzelsky par a hladame si pracu vo Svajciarsku.Kto bi mohol ale pedovsetkym chcel pomoct nech pise na moj e-mail.Surne potrebujeme pracu znamosti nemame nikde tak sa spoliehame na dobrych ludi.Dakujem a dufam ze dobra dusa sa najde.Manzel ma dlhorocnu prax ako murar,ale prijmeme hocijaku pracu.Vdaka vsetkym za pomoc.

Pato, 07.01.2013 14:00

Re viera:
Ja som zohnal pracu vo Svajci cez personal s.w.k service . A bol som spokojny.
Ale ja som bol ako elektrikar. Skus mozno maju aj ine profesie.

jozef, 11.11.2014 21:06

Re Pato: S SWK serice Stropkov nedoporucujem spolupracu.Su to amateri napojeni na nemeckého zida s ktorym oberaju ludi o peniaze.

buba, 04.11.2013 16:37

Ahoj Pato nahodou som nasla tento tvoj prispevok a velmi ma potesil lebo aj moj priatel chce ist ako elektrikar do svajc.ako sa ti tam paci?robis stale v jednom meste alebo chodite po celom svajciarsku,dakujem pekne za odpoved a nech sa ti dari

Vivian, 06.01.2014 01:37

Re buba:
hi dear
ako sa vám dnes darí Dúfam, že pokuta má drahá Som tak rád, ísť cez váš profil dnes som bol tak šťastný, budem rád, aby sa vaša spriaznená duša a váš sen žena čakajúca čítať z vás vďaka a zostať požehnal Vivian.
Žalobné napísať mi cez môj e-mailovú adresu tu. (vivianailamudu@yahoo.in)

romerr, 15.06.2013 09:41

Re Pato:
Napíš,či aj ty po zaplatení za sprostredkovanie ti ponúkli ešte prácu.

Vivian, 06.01.2014 01:36

hi dear
ako sa vám dnes darí Dúfam, že pokuta má drahá Som tak rád, ísť cez váš profil dnes som bol tak šťastný, budem rád, aby sa vaša spriaznená duša a váš sen žena čakajúca čítať z vás vďaka a zostať požehnal Vivian.
Žalobné napísať mi cez môj e-mailovú adresu tu. (vivianailamudu@yahoo.in)

Lucy, 18.10.2012 11:59

Re Mazak: Ahojky, narazila jsem na toto diskusní forum a napadlo mě, požádat o pomoc. Už nějaká čas s přítelem hledáme práci v Sui, ale beznadějně:-(. Nemáte prosí nějaké rady, tipy, info, doporučení? Začínám být celkem zoufalá:-(.
Děkuji.

Franko, 13.02.2014 10:28

Re Lucy: tak to si spravne za 400fr ti poda do ruky inzerat z uradu prace,a tam budu na teba pozerat co tam robis...pravda milanko

lubenka, 28.09.2012 16:55

Re Mazak: ahojcek chcem sa ta opytat nevies o nejakej praci vo svajciarsku dkujem

beny.a, 01.09.2012 16:45

Re Mazak: Ahoj,nevedel/a by si mi pomoct?Chcel by som si najst nejaku pracu vo švajčiarsku a neviem ako by som sa tam dostal,ked tam nikoho znameho nemam.ak niekto o niečom vie,tak mi dajte prosim vediet na mail:beny.a@azet.sk

rybacina, 12.02.2013 20:44

Re beny.a:zdravim vedel by mi niekto vybavit pracu pre mesiara vo svajciarsku?poznam aj 2 velke firmy vo svajciarsku

madrac madracko20(at)azet.sk, 01.03.2013 18:48

Re rybacina: ahoj,aj ja by som chcel ist pracovat ako masiar do svajciarska.ozvy sa ak ti niekto pomohol,alebo spojme sili a dokazeme niekoho najst co nam pomoze.

TONY, 17.08.2012 09:12

Re Mazak: DOBRI DEN NEVEDELI BY STE MI ZOHNAT NEJAKU PRACU ZA ODMENU BUDEM VDACNY JAZDIL SOM 10 ROKOV S KAMIONOM DAKUJEM

lolo, 27.06.2012 13:16

Re Mazak:ahoj Mazak ja bych potrebovala sehnat pracu ve fabrice ve svycarsku nevis o necem. Diky Lenka

morry1, 29.03.2011 16:30

Re kvajo: Co to za agentura co vybaví prácu do Sweiciarska?..aj pre manzelov?..Budeme radi ak nam pomozete...

vlado waldekc(at)azet.sk, 07.03.2011 16:15

Re kvajo:

Zuzana, 16.07.2010 14:17

Dobry den.,,
citala som , ze ten pan.Kardos z BA by mohol pomoct najst pracu vo Svajciarsku. Mohli by ste poslat kontakt na neho... Diki..
/zuzana/

fiona, 17.06.2011 16:44

Re Zuzana: ahoj zuzko poviem ti len jedno ze kardos je uz tiez na farme a maka jak my .uz neni taky pan.tak sa nedaj oklamat s pozravom fiona.

kubo, 07.02.2012 17:33

Re fiona: ahojte....tak k panovi Kardosovi....bol som vo swiss asi 5r cez neho,sice vybavil,ale stalo sa aj take ze slubil sefovi a nedoniesol nikoho,potom mna sa sef pytal ze co to je za cloveka a pod.veci....je nespolahlivy clovek.ziadne povolenia nepotrebujete na vycestovanie,staci len obciansky,potom zamestavatel vas musi nahlasit na mestsky urad a tam vam vydaju ausweiss na dobu urcitu na zaklade zmluvy podpisanej zamestnavatelom...ja som tak fungoval 5rokov,bolo fajn,bol som na farme,makacka,ale ziadny zivot,len praca,praca,praca....

furo, 25.02.2013 21:01

Re kubo: a este si tam?

beny.a beny.a(at)azet.sk, 01.09.2012 16:50

Re kubo: cawes,nevedel by si mi pomoct s pracou vo švajčiarsku?rad by som sa tam dostal a zarobil si nejake peniaze,lebo tu na tom Slovensku je to dobre o ničom.daj vediet prosim.vopred dakujem.

ffekkymekky, 14.03.2011 12:40

Re Zuzana: bola som cez kardosa...pracu vybavi.za min.100 eur.zo vsetkymi platnymi povoleniami.cislo uz nemam.skus najst jan mudry ist cez neho inak boli jedna ruka s kardosom.moje cislo na viac info 0911 775 785

niki, 09.06.2011 14:57

Re ffekkymekky: som sa obratila na mudrehovsetko som poslala co potreboval a nie je schopny sa ani ozvat ze co ci je robota neni ani nic ....nezaujem

rico15, 16.08.2011 15:27

Re niki: ja som teraz prisiel cez mudreho do svajcu. robota je aj sicko ako slubil. skus ho este pootravovat on ma asi toho na tej svojej hlave madovej

fekkymekky, 11.07.2011 09:58

Re niki: skus este agenturu...praca bez hranic...alebo gabriel agentura......

zuza77, 20.08.2011 14:36

Re fekkymekky: cez ag Gabriel v žiadnom pripade nechod,bude sa ti zdať dôveryhodnaá lebo ti slubia že cestuješ hned aj zmluvy ti daju ale je to velký podfuk mám skusenosť

jana, 16.08.2011 14:14

Re fekkymekky: ahoj, chcem sa opytat, ci mas konkretnu skusenost s nejakou z tychto agentur (dobru/zlu)?

maja, 17.03.2011 20:45

Re ffekkymekky: ale prosim ta neklam aj ty si spolcena s Kardosom co to pises ake p......Y nic nevybavi vezme peniaze a dovi a staraj sa ako sa dostanes domov mojho muza oklamal ani zmluva ani povolenie a on je este spolceny Vieroslavom Klenkom s Nitry jeho agentura sa vola SICA a a dali sme ju na inspektorat prace tak jej ludia neverte len vas blazni

mery, 17.08.2011 20:00

Re maja: mam podobnu skusenost,ako pokracuje proces na inspektorate?

simka, 09.08.2011 22:31

čo tu všetci píšete na KARDOSA je to podvodník naj... zoberie peniaze vybaví prácu ale,vie zariadi aj to ak má viac záujemcov a nevie vás obsadiť tak ty ktorý sú už na mieste a majú prácu najde si dôvod aby vás dal vyhodiť napr... povie farmárovy alebo poštve kolegov slováci sú predajný a hlavne ty ktorý sú pri Kardošovy.Prosím dávajte si pozor na FARMU do NOTINGENU su tam veľmi zle pracovné podmienky.ľudia nepoznajú ľudí ubližujú si navzájom a je tam veľká sviňa volá sa Eva priezvisko nenapíšem ale ved ju spoznáte Lakatošku.

majo, 24.05.2012 11:57

Re simka: Lakatoška
už len priezvisko je rómske :-)

fekkymekky, 01.05.2011 20:54

Re maja: tebe dobre na tu hlavu.....mozno ako si kazdy zasluzi...mna vzal aj s priatelom do blavy...nosil cigi...samozrejme nic zadarmo neurobi nik....ci?ma vozit zadara?????spolcena??????tiez sa mi nepacilo ako s ludmi rozprava je horenos....no v stichu nas nenexal...

Príspevok vymazaný, 15.03.2011 20:15

Autor príspevku porušil kódex diskusného fóra, príspevok bol vymazaný.

vlado , 15.03.2011 20:11

Re ffekkymekky: Pan Vieroslav Klenko z Nitry je s polceny s panom Kardosom nenalette im ako ja vsetko robia proti zakonne nemaju ani povolenie a neni su registrovany na ministerstve

jana, 02.03.2011 13:33

Re Zuzana: radim ti,nehladaj cez slovakov pracu,pytaju len peniaze,mas istotu len prace,ale nikto ti nezaruci ako dlho v tej praci zostanes,ten pan Kardos,neviem sice co je zac,ale pochybujem,ze vybavi pracu na pracovne povolenie.s tym su tu velmi velke problemy,i ked na internete su informacie o vybaveni prac.pov.,no zial,nie su pravdive,niekedy ti ani super pracovna zmluva nezarucuje ze dostanes povolenie,a velka rada do buducnosti,pokec je najhorsi chat kde slovaci klamu jeden druheho a podrzaju si navzajom nohy.never slovakom vo svajciarsku,hovorim z vlastnej skusenosti.je malo,ale velmi malo co ti skutocne pomozu a neoklamu ta.

Lili, 03.06.2011 16:00

Re jana: Dobrý deň, potrebovala by som poradiť. Našla som inzerat kde chlap vybavuje pracu vo Švajčiarsku na farme. Nie je to agentura. Cez telefon veľmi v pohode. Poplatok je len 20 € za kolka, zmluvu mi pošle. Poplatok za sprostredkovanie je 230 € ale až z prvej výplaty. Ponukol mi buď cestu autobusom alebo nás s priateľom odvezie autom za poplatok 30 € na osobu ktoré mu zaplatime po odpracovani prvého mesiaca spolu so sprost. poplatkom. Ubytovanie veľmi pekne, dokonca mi dal presnu adresu kde budem bývať a praca je vzdialena 1 km od ubytovne. Našla som si to aj na googl a naozaj som na satelitnej mape našla v blízkosti ubytovania veľke sklenníky. Upozornil ma že sa tam dosť kradne, dokonca sa priznal že nám musi posunuť termín odchodu, kvôli tomu že sa tam jeden chlap opil a podpálil kuchyňu. Chcela by som poradiť na čo si mám dať pozor, ako si overiť zmluvu, pretože sa mi zda veľmi seriózny, ... pekna ubytovňa s telkou, chladničkou, wc, dobrý plat, na vycestovanie stačí 20 €.... príliš veľa pekných veci a to je až príliš podozrivé

livia, 06.06.2011 12:50

Re Lili: Ahoj a nemohla by si aj mne poradit,alebo poslat cislo na moj mail?S manzelom sme tam pracovali 5 rokov,bohuzial tento rok nas sef odmietol,tak si hladame inu farmu,ak by sa dalo tak porad a inak k tomu vycestovaniu,to by vas odviezol on?Lebo aj autom je to malo a autobusom ani nehovorim.Za 20 eur sa my to zda malo.Diky

Lili, 06.06.2011 18:20

Re livia: Ahoj. No ponukol nám buď autobus, alebo nás odvezie jeho auto, ale museli by sme byť v aute 4. Takže 4x 30€, ale aj tak je to malo. Poslal mi už tlačivo, potvrdenie od zamestnávateľa. Prácu už nemá, viem to pretože kamarat mu skusil zavolať o pracu, či mu nepovie niečo ine pretože mne povedal, že ma už plný stav. Ale kamarata hned v telefone odbil, že má už plný stav.

judita, 20.06.2011 11:02

Re Lili: ahoj lili uz sa ti ozval ohladne odchodu 25.6. pretoze ja sa mu neviem dovolat takze z toho asi nic nebude.

Lili, 21.06.2011 11:47

Re judita: Ahoj. Aj ty ideš cez neho????.... Lebo my s priateľom ano. Ano včera sa mi ozval, že prišiel zo Swiss, a dnes mi ma zavolať a dohodnuť si odchod. Och napíš mi na e-mail a pokeciame.

judita, 21.06.2011 12:02

Re Lili: ja sa mu stale neviem dovolat,neviem ci hovorime o tom istom,Peter Jizdinsky.Tvoj email nemam.

Lili, 21.06.2011 13:29

Re judita: napíš mi na osikuru@azet.sk A vravíme o tom istom. Ja som s ním dnes volala

rebeka, 16.08.2010 15:13

Re Zuzana: to ani neskusajte cez toho ................(nemam na nho slow)......krdosa je to obycajny widierac a ak wam pracu aj wybawi zaplatite mu majland......ja som mu platila 30000sk za wybawenie kamaratka dokonca skoro 40000sk..... wybawil mi pracu na tyzden.... a wela mojich kamaratow ma tu istu skusenost..... mozno dokaze wybawit pracu ale podario sa to pre jedneho z mozno 300ludi..... to je moj nazor.....

jany, 22.02.2011 18:49

Re rebeka: Ako vsetci vieme myslim tych ktori vedia o kom hovorime tak kardos s tym skoncil ...a bolo na case

nie nie..., 17.02.2012 21:19

Re jany: no musim ta sklamat ale neskoncil =(

milan, 11.03.2011 23:05

Re jany: p.Kardosovi neverte je to dobry o......ak mozno vas aj zoberie do Svajciarska ale nebudete mat nic vybavene.Prvy-druhy tyzden budete robit 3dni na tej farme,2-3 dni na inej a nikde vas nevyplatia,pretoze si tie peniaze zoberie on od farmarov,nebudete mat ani zmluvu ani prac.povolenie nemate sa kde stazovat.Len ja poznam 6 ,ktorych oklamal a berie 200 eur do predu a dalsich 270eur,ked vas tam dovezie nedajte sa oklamat ludia radim vam

Milan, 06.05.2012 23:13

Prosim vas aspon netrepte,ja som bol cez kardosa,je to sice *****,ale robotu vybaví,problemy maju len tý ktory si myslia že sa s nimi bude zaobchadzat v rukavičkach,na farmach to nieje sranda,ale kardos urcite od farmarov nič neberie,poznam viac ludi čo bolo cez neho vo svajci,a každemu vybavil bez problemu,len niektory sa hned posrali a ušli domou.....to je hlavny problem tejto diskusie....

milan, 11.03.2011 10:57

Re jany: dnes vam napisem o panovi kardosovi a jeho komplicovi ste na omyle ze s tym skoncil dalej o.....a ludi tak sa majte na pozore aj mna oklamali

Príspevok vymazaný, 11.03.2011 23:07

jana, 02.03.2011 13:36

Re jany: nabalil sa,tak skoncil aby ho niekto neudal.takych slovakov je vo svajciarsku viac,davajte si pozor hlavne na letne brigadnicke prace.dam vam radu,vzdy sadnite radsej do auta,potiahniite do svajcu a obehajte osobne farmy.priamo so zamestnavatelom treba jednat.

sasa pigiii(at)azet.sk, 16.05.2011 14:35

Re jana: mimo reci caute vsetci,,,to stimi rodinamia vsetkim mate pravdu ,,,som z muzom vo svajciarsku nedaleko zuricha a sme u jeho sestri ona namrobotu nechce vibavit,,nevieme kam a kde mame ist,ak nahodou viete o nejakej praci akejkolvek pre mna dajte mi prosim vass vediet,,sme mladi par ,pracovat chcem a mam chut dajte vediet ak mate nieco na meil pigiii@azet.sk..dakujeme vopred,

jany, 03.03.2011 20:55

Re jana: Ak aj niekto hladate kardosa zdrziava sa v brezolupoch je to kusok od bn a viacery ho nahanaju :P.. .inak ma toyotu ravku taku ciernu ....viel spas

milan, 15.03.2011 20:09

agentura SICA z Nitri ma krasne oklamala ked som to zistil tak som sa do toho obul a zistil som ze nema ani povolenie a tak som dal podnet na presetrenie

anonym, 10.03.2011 17:36

Re jany: No mylis sa momentalne sa nachadza vo svajciarsku a byva niekde pri weinfeldene na farme a od vcera pracuje v zlievarni v Uzwile, ako to virm no ked vcera nastupil tak sme s kamosom iba oci vyvalovali ze on a manualna robota :) takze ak ho niekto hladate tak je to firma Beninger Gus Uzwil a hej ma Toyotu Rav 4 ciernu

maja, 30.12.2010 20:22

Re rebeka: ahoj mozem sa ta opytat o aku agenturu ide aby sme sa vyhli podvodnikom lebo manzel by chcel ist pracovat do svajciarska.Vedela by si mi poradit nejaku spolahlivu agenturu?dakujem ahoj

Príspevok vymazaný, 14.12.2010 14:47

Lívia Společníková, 06.07.2010 21:31

Re kvajo: Ahoj chcela by som sa ťa opýtať či by si mi nevedel dať kontakt na pána Kardoša.Diky pekne poškli mi ho na mail : olivia991@azet.sk

lianocka lianocka(at)zoznam.sk, 05.07.2010 01:54

kvajo, chcela by som ta velmi pekne poprosit o kontakt na pana Kardosa, ktory vybavuje pracu v zahranici, moj email-lianocka@zoznam.sk
velmi potrebujem pracu, zhanam, co mozem nic sa mi nedari, dakujem velmi pekne

misjav, 24.05.2010 20:59

Re kvajo: skus napisat kontakt na toho p. Kardosa dik

Die, 08.05.2010 17:48

Re kvajo: ahoj mam taky problem teraz vo february som bol vo svaj.ja som teraz virsku a pred 4rokmy som bol na 2.5mes vo svaj mam tam pracu a moj sef ma strasne chce ale nadokaze zamna vybavit prac.povolenie uz 6krat daval ziadost z rvoznimy sposobmy,mal by som tam aj ubitovanie lebo mi tam zije sestre uz 7r.aj teraz ked som bol tam vo svaj,tak som sa stretol z mojim byvalum sefom a aj som odpracoval tam 1den a nezmenil svoj nazor na mna .ma teraz vela roboty a potrebuje ma teda poziadal o pracovne povoloenia a aj tak to nevislo stale ta ista odpoved mame dos nezamestnanych svaj. najprv tych a az potom cucincou baaaaac,fakt uz nevieme co mame robit poradte prosim vas ako tam ziskat prac,povolenie dakujem

Nikola n.bondorova(at)centrum.sk, 20.03.2011 20:32

Re Die: Dufam ze pomozem mamina tu mala ten isty problem a mnoho mojich kamosov tiez.sef musi dat inzerat a newiem kolko cakat nech da zle podmienky nech prime ludi a vyhodi ze mu nikto nevyhovuje pokial to vydrzi isty cas tak moze prijt teba ako vhodneho ale uz je to zbytocne od maja je novy zakon pre slobakov ak ta sef chce,automaticky moze vybavit povolenie.zisti si o tom od maja by to malo byt aktualne.mozno uz o tom vies ani som si nevsimla datum kedy si pridal prispevok ale snad.viel gluck papa

jana, 02.03.2011 13:50

Re Die: potrebujes zmluvu na 100% prac.uväzok,prelozeny reg.trestov,maturitu,alebo vyucny list,to si vybavis niekde v agenture na sk,kde prekladaju dokumenty,das si to notarom potvrdit tiez na sk,toto vsetko odovzda tvoj sef na migracnom v kantone ktory mu prislucha,ale predtym musi najskor ohlasit na prac.urade v jeho kantone,ze hlada slovaka,musi uviest dovody preco ho chce a pod.musi si riadne povymyslat,no a urad mu posle par ludi,co budu medzi nimi vsetky narodnosti len nie slovak.to vo svaj.robia bezne.tych odmietne ale musi uviest dovod,no a potom si na rade ty,odovza na migracnom vsetky podstatne dokumenty,tam ti povedia ze do troch tyz.ti daju vediet a ked im po troch mes.zavolas,ako je to daleko,tak ti povedia ze tvoja ziadost bola zamietnut.hoci mas strednu,mozno aj vysoku skolu,udaju tam dovod,co im vyhovuje.takze sa musis znovu odvolavat,a po druhom zamietnuti musis zacat znovu... je ale zarazajuce,ze su tu slovaci,co robia u arabov v krcme,a dostanu okamzite do troch tyz.prac povolenie B,nemaju ukoncene ziadne vzdelanie na sk,to znamena ze su tu so zakladnou skolou,tebe nedaju ani povolenie L co je max na 18mes,ale bez skoly dostane niekto B na dobu 5r.
ked sa informujes na migracnom,tak ti zlozia telefon,alebo ti povedia ze si vymyslas.takto to vo svajciarsku funguje...

foxy84, 30.11.2010 14:02

Re Die:
a v akom kantone by si robil? V niektorych sa tazko dostava pracovne povolenie, ale na rok by si mal dostat bez problemov. To si mozes vybyvit aj sam. Zober si svoju pracovnu zmluvu ( musi byt 100%) fotku pasoveho formatu, musis byt poisteny vo Svajciarsku. Zhrniem: kopiu pracovnej zmluvy, fotku, kopiu zdravotnej poistovne vezmes so sebou a pojdes s tym na gemeinde v tom meste, v ktorom budes robit. Oni ti povedia co dalej, nezabudni si so sebu zobrat aj peniaze.

lucia, 15.01.2009 20:50

Re kvajo: Ahoj,posles mi prosim ta kontakt na toho pana Kardosa???

vlado, 10.09.2008 10:35

Re kvajo:
Cital som vasu odpoved na internete kde pisete o panovi Kardosovy Mohol bi som poprosit vas o jeho kontakt ak mozete rad bi som sa informoval ohladom prace vo svajciarsku
Velmi pekne dakumem za odpoved

Karol, 01.12.2008 12:43

Re vlado: Ahoj. Cital som tvoj texta.Bol by som vdacny ked by si dal kontakt na Pána Kardosa ked uz vies.Dakujem.

jan durica jandurica(at)azet.sk, 26.05.2014 21:21

Re Karol: ahoj.cital som inzerciusom mesiar mam zaujem o pracu v svajciarsku prosim posli mi cislo na pana kardosa moje cislo 00421908287301dakujem.jano

lienka6881, 16.07.2008 12:25

Re kvajo: neviem, ci si niekde mimo a momentalne nemas net, alebo to boli len take silne reci o dotycnom panovi, alebo nechces dat kontakt? potom aspon nevypisuj laro-farom.

lienka6881, 15.07.2008 13:07

Re kvajo: ahoj, pisal si o istom panovi, co vybavi pracu do svajcu.mohol by si mi pomoct?posli prosim kontaktna toho pana na moj email lienka6881@azet.sk. dakujem

Lubos, 21.01.2009 16:31

Re lienka6881: ahoj nemohla by si mi poradit ako sa mam dostat do Svajciarska nejakeho znameho nemas co mam s tym skusenosti a comi pomoze najst si pracu ?Dakujem

petra, 03.05.2008 20:12

Re kvajo: ja si myslim ze ani 2200 frankou nie je dost....ale mohla by si mi dat kontakt na chlapika co vie pracu vo svajciarsku vybavit...myslim ze 10 litrov nie je vela za vybavenie praci ak to nieje na cierno..diki

Mira, 09.01.2009 16:35

ahoj Petra, prosim ta, ak by si poznala niekoho , kto vybavuje pracu vo Svajciarsku pre dvoch , praca v kuchyni, alebo nieco podobne v hotely prosim ta ozvi sa mi na email: miroslava.janickova@gmail.com, dakujem

Petra, 15.01.2009 15:23

Re Mira: Ahojte, moj frajer je na farme cez www.pracabezhranic.sk. Je to ok, akurat, ze robi ako saleny. V lete zaraba cca 2500 CHF v cistom ale v zime je to len cca 1700.

lukas , 16.03.2011 20:42

Re Petra: ahoj nebiem ci ti prisla sprava a le ja si vybavujem robotu na farmu cwez agenturu praca bez hranic vsde pisu ze ich oblbuju o peniaze a ty ze tvoj priatel je tam a je to tam v pohode ak by si bola taka dobra mozes sa mi ozvat na pokeci mam nick hondo959 a na faceboku lukas ciky dakujem ahoj

lukas, 16.03.2011 20:39

Re Petra: ahoj mozem sa opytat ja si cez agenturu praca bez hranic vybavujem robotu teraz na farme tvoj priatel je este tam ? a ako to vlastne je lebo citam ja na inch forach ze tato agentura oblbuje ze uz podali na nu staznosti a take a ty pises ze tvoj priatel je tam a ze v pohode takak mozes bud taka dobra a ozves sa mi na pokeci mam nick hondo959 a na face boku lukas ciky dakujem ti velmi peken

lukas, 02.03.2009 14:39

Re Petra: caf zaujal ma tvoj prispevok o praci cez agenturu pracabezhranic......lebo chceme ist s priatelkou tiez do svajciarska na farmu a o tej agenture moc nikto nerozprava...je to naozaj tak ze su solidni a ze ci sa oplati investovat na poplatky ked pitaju 13 000...opitaj sa priatela dik a ak mozes tak zisti kedy zacina letna sezona diki moc

89misho89@azet.sk, 28.12.2009 09:10

Re lukas: ahoj isiel si cez pracu bez hranic?

jano, 02.05.2008 16:19

Re kvajo: Čau vedel by si mi dať kontakt na p.Kardosa,alebo niekoho kto sprostretkúva prácu.

katie, 20.04.2008 08:38

Re kvajo:
ahoj, prosim ta nevies mi poradit niake svajciarske agentury.Mam moznost nyvat vo Winterthure, takze zhanam pracu tam , aj okoli napr. Zurich na leto.Da sa to legalnea ako je to tam s kontrolami?
diky

gejza, 31.12.2012 18:39

Re katie: Filiale
Kreuzwegstrasse 284
3647 Reutigen
Michel Läser
Tel. 004133 657 06 05
Fax 031 711 40 26
E-Mail m.laeser@frama-job.ch skuste tuto svajciarsku agenturu.

Beba, 24.04.2008 19:11

Ahojte, mate prosim niekto skusenosti s pracou na farme vo svajciarsku?

frankova, 25.04.2010 04:30

Rani tam nechodnMhanzlovaaae Beba:

Zdeno cibuľa, 19.07.2009 14:35

Re Beba:

Deep, 15.07.2008 00:26

Ahojte,ja by som sa chcel spýtat či niekto z vás nevie niečo o práci v supermarketoch vo švajčiarsku je tam ponúkaný plat 3060frankov za mesiac netto a zabezpečené ubytovanie za 350frankov.A to všetko cez ppkagency.Poznáte tu agentúru niekto?Bol tam už niekto,je to všetko pravda?Za odpovede som vopred velmi vdačný

88lenka1, 22.01.2009 20:42

Re Deep: Ja som si tam podala ziadost uz pred rokom a stale nic hovoria mi ze ma zamestnavatel nevybral a pri tom viem nemecky a mam prax v sklade..je to cisty oj.b..zaplatis a nic ti nevybavia.

silvia, 10.05.2009 22:37

Re 88lenka1:ahoj, akej agenture si zaplatila?ja tiez nieco zhanam ale nedari sa dik

jana, 02.03.2011 13:57

Re silvia: svajciarske agentury neberu platbu dopredu,oni vas zaregistruju,a ak vam najdu pracu,tak si odpocitaju mesacne asi 3% z vaseho platu,ale pozor,kazdy mesiac im ide z vaseho platu par percent,pokial si nenajdete sami pracu.ale tu mate istotu ze vam vybavia aj prac.povolenie.

misiak misenka , 06.08.2011 16:34

Re jana: hm prosim ta porad mi nejake agentury alec o su spolahlave a co sa opati investovat tie peniaze co pytaju hm ja som vo swiss bola na farme s jahodami a bolo super plat vynikajuci a ubytko super no ale to som bola cez jednu zenu z oravy a ci nahodou nevies tiez alebo nevie niekto o niekom takom co vybavy pracu vo swiss ale seriozne aq súpolahlivo :))dakujem krasne

sanny, 07.03.2011 22:42

Re jana: jani prosim ta mohla by si mi poslat nejake adresa,potrebujem to pre znamu.Dakujem

ria12355, 16.07.2008 13:22

Re Deep: uz mi prisli informacie, je to vsetko akesi cudne. 2/3 firmy je na meno damy zo Slovenska, 1/3 na meno damy zo Svajcu.Ohlasy su zaporne ako som uz tvrdila.Agentura ma 2 mena, PPK agency a PPkcompany, sidlia v jednej budove.Tak ze je to na tebe, ci im budes verit.Volala som tam a su velmi arogantni.J od nich odstupujem.

anita, 13.01.2011 13:43

Re ria12355:
ppk su podvodnici!

eri, 31.05.2009 16:10

Re ria12355: nechod cez agenturu

Deep, 17.07.2008 12:28

Re ria12355: vdaka za ochotu ja som tam tiež volal a tá operátorka bola ochotná no tá registrácia a čakanie mi akosi nesedí ja potrebujem prácu čo najskôrnajlepšie už v auguste nevieš ešte o niečom???

elizee, 30.03.2010 19:58

Re Deep: PPK company je totalne klamstvo.... netreba veriť....

foxy84, 30.11.2010 14:05

Re elizee:
viem, tiez som na to doplatila

ria12355, 25.07.2008 11:15

Re Deep: skus mobile college zilina alebo bm agency trencin

Katka, 30.05.2009 12:25

Re ria12355: Ahoj, ty si bola cez agenturu Mobile College v zahranici? alebo niekto z Vas? Rada by som to skusila, no nechcem sa nechat oklamat, istota je gulomet, takze ak ma niekto informacie o Mobile College, budem rada ak sa mi ozve na mail kaktuss.deli@gmail.com, dakujem za pomoc

ria12355, 16.07.2008 13:07

Re Deep: dala som si preverit cez znamu v Nitre agenrutu, uvidim co mi odpovie.Dnes som tam volala,na 2 cislach mi nedvihali telefon, iba na 1 a slecna bola veli neochotna.Cize asi tie reci o agenture su prevdive.Ty mas daco nove o nich?

martin, 20.07.2008 12:46

Re Andrea:ja som mesiac robil v Ticino,pockal som na permesso,odisiel som na sever st.gallen canton a nasliel som si do vyrobi 8h,19f na hodinu,vybavil som to cez swajciarsku agenturu.lepsie ovela ako na tom zasratom poli 11h denne.tak tolko odo mna,majte sa s pozdravom martin.

Erik, 17.01.2012 00:07

Re martin: zdravim ta nevies nahodou o niecom pre elektrikarov kolko zarabaju vo svajci diiiik

milan, 18.07.2009 12:22

Re martin: caw a ako si vybavil pracovne pov??? ja podnikam na SR a auz ma tento debilny satt nebavi..preto chcem odist...

Andrej, 01.01.2009 21:16

Re martin: ahoj cez aku agenturu si siel?

ewelyn, 22.12.2008 20:44

Re martin: ahoj martin,ja mam ist robit do lugana,chcela som sa spytat,ci su este velke problemy s povolenim,mam uz aj niekoho co mi spravi pracovnu zmluvu,ale ci dostanem povolenie,nevies mi prosim ta poradit?

sisa, 18.12.2008 01:41

Re martin: ahoj da sa vybavit nieco aj bez znalosti jazyka?

vlado, 10.09.2008 10:47

Re martin:
Cital som ze ste si nasli pracu cez svajciarsku agenturu mohli bi ste mi poradit telefonne cislo alebo verbovu stranku aku maju na nich mal bi som zaujem pracovat vo Svajciarsku
Vopred dakujem za vasu odpoved

Nero., 14.11.2011 22:45

Re vlado: tu je kontakt priamo na svajciarsku agenturu ktora vie sprostredkovat pracu pre hotely personal vo svajciarsku a neberie zato nic.Takze slovaci oslovujte zahranicne agentury a nie slovenske ktore vam aj tak nic nevybavia.http://www.frama-job.ch/start.html

Andrej, 01.01.2009 21:13

Re vlado: ahoj prosim ta Vlado mozes mi poslat tu webovu stranku na pracu vo Svajciarsku dik

Miro miroslavneceda(at)yahoo.com, 02.03.2011 18:09

Andrej mozes mi poslat tu webovu stranku na pracu vo Svajciarsku? vopred dik....

Marci, 18.08.2008 18:22

Ahojte!!
Vedel by mi niekto poradit spolahlivú agentúru ktorá sprostredkuje prácu do nemecky hovoriacich krajín???Dakujem!

Katarina , 30.12.2008 16:31

Re Andrea: Ahoj nahodou som citala tvoj prispevok, pracovala som vo Svajci a mala som podobne problemy,pokial ja viem tak minim vo Svajci bol 2800 frankov brutto,ale to uz plati pre praktikantov,normalne by ste mali dostat tych 3000 frankov.Ja som tiez nevychadzala so sefovcami, a jedna pani my poradila ze ak budem mat nejake problemy mam sa obratit na Gemeinde a tam by ta mali informovat o vsetkom ako je to s povolenim, so mzdou atd. drzim palce

Peter, 22.01.2009 12:14

Caute, chcel by som Vas poprosit o kontakt na pana Kardosa z BA.
mail: petko.domcek@gmail.com
Vopred dakujem

brano, 16.07.2009 16:31

Re Peter: cau hladam si nejaky job do svajcu, rad by som tam isiel na rok. Tiez som pocul o panovi Kardosovi, ze je vie dobre vybavit pracu. Mohol by si mi dat prosim ta na neho kontakt na CrosbyB@azet.sk? Dakujem

mauutinko, 29.01.2009 17:47

dobry nevedel by mi nekto zohnat pracu vo svajciarsku s oblasti stavebnictva len problem je asi rec som iba zaciatocnik !provizia ista

johanides, 25.02.2009 11:02

mauutinko: ozvy sa co najskor

jaro, 21.02.2013 14:22

Re johanides: cauko hladam pracu na stavbu je to este aktualne dik

janci, 14.02.2013 19:32

Re johanides: zhanam pracu v ch na stavbe je to este aktualne momentalne som vo ch moj kontkt 0762264882

Norbert, 12.12.2010 09:54

Pošle mne voľakdonejaku adresu ,kto zhana robotu,jazyk ovládam slabo.ja-fi@orangemail.sk:

johanides, 25.02.2009 11:00

hladam partie na zateplovanie,zatial mam pracu robenie omietok a stukov a muranie priecok stavia sa tam novy sklad ak chces mozme sa dohodnut

stano, 27.01.2011 22:12

Re johanides: este stale hladas pracu pre stavebne partie???mam zaujem,ked tak sa mi ozvina email..

Juraj Teluch, 16.11.2010 20:04

Re johanides: zdravim chcem sa spytat ci sa da zohnat nejaka praca na stavbe vo svajci,zateplovacie fasadne prace,murovanie,popripade sadrove omietky,som zivnostnik,doucujem sa anglictinu,zaodpoved dakujem

miro miroslavneceda(at)yahoo.com, 02.03.2011 18:19

Ahoj ak by si zohnal neaku pracu vo Svajciarsku mohol by si mi dat vediet,lebo aj ja zhanam pracu a mam neake inzeraty...mozme si pomoct navzajom...vopred za odpoved dakujem..

andrej, 19.04.2010 11:39

Re johanides:
ahoj, ak je ta ponuka este aktualna, mal by som zaujem o zateplovacie prace alebo aj tie omietky. som v Zurichu. 076 607 31 98

janci janci967(at)azet.sk, 29.01.2010 08:32

Re johanides: ahoj mohol by si poslat blissie info na ponukanu pracu mam zaujem na moj email co najskvor dik jan

marek cuba, 05.11.2009 09:10

Re johanides: mame zaujem sme 4 chlapi-prosim odpiste...

pokisk, 09.07.2009 13:34

Re johanides: napis kontakt na seba. chcem pokecat ohladom zateplovania

anton, 10.05.2009 22:39

Re johanides: ahoj mohol by som dostat blizsie info. o praci ?mal by som zaujem dik

Patrik, 09.04.2009 13:50

Re johanides: dobry den.reagujem na vas inzerat ohladom zateplovania,ovsem ak to je este aktualne.sme partia4-5ludí,svoje vlastne naradie,auto.prax viac ako5rokou.pracujeme na zivnost,alebo aj dohodou.poprosim o info miesto prace,ceny zaM2,atd.pochadzame z okolia NMnV,pracovali sme aj dalej od domova.Dakujem.

LaciMaci, 01.04.2009 20:46

Re johanides: Ahoj. Hladas iba vyucenych stavebnikov a cele partie, alebo by sa naslo nieco aj pre nevyuceneho, ale svedomiteho makaca. Som momentalne vo Svajci, mam pracu, aj papiere, ale hladam nieco na letnu sezonu.

brano, 07.03.2009 06:14

Re johanides:Zdravim...mam vazny zaujem o vasu ponuku.Partiu na zateplovanie dam dokopy ak mate zaujem.Alebo popripade na tu stavbu skladu,sadrokarton,priecky aj stierky ovladam...moj kontakt 75branco75@azet.sk

johanides, 11.03.2009 20:22

Re brano: dobre a kedy ste schopni nastupit,odkial ste,z okolia bratislavi je to ideal pre cestovanie z letiska ozvy te sa co najrychlejsie

75branco, 13.03.2009 14:17

Re johanides: tak mi dajte kontakt na vas....alebo tu je moj-0907 355 903.

Ervín, 21.03.2009 20:34

Ahojte, zhanam si pracu vo Svajciarsku (na farme), vie mi niekto poradit? pogo666@pobox.sk

Dadul, 22.04.2009 13:04

Re Andrea:
ajojky Andrea... mozem ti poradit ale nic neslubujem. Posnazim sa ti poradit s tym prac. povolenim a tou poistkou . Len mi treba viac o tom napisat ... skus na e-mail.

Iveta, 05.05.2009 18:47

Ahojte, pozna, prosim, niekto ag. Praca bez hranic"? Manzel cez nich vybavuje pracu na farme vo Svajc., caka mesiac a zatial sa nic nedeje...ma s nimi niekto skusenosti?

Don, 13.09.2012 11:41

Re Iveta: Mila Iveta. je to banda podvodníkov...zoberú prachy...a Ty len čakáš a čakáš...a ked zavolaš tak nezdvihnú...alebo Ta odbijú že maš čakať. a prepisujú životopisy. tak radšej solo vycestovať tam...do švajčiarska..a osobne sa informovať u farmarov.

Andrejka, 20.09.2010 20:31

Re Iveta:
zdravim! Moj brat siel pracovat do Svajciarska na farmu cez agenturu Praca bez hranic. Aj my sme mali obavy z poplatku a serioznosti agentury ale nic z toho sa nastastie nepotvrdilo... Po zaplateni poplatku mu o cca 2 tyzdne prisla zmluva k podpisu a o dalsie 2 tyzdne uz odisiel. Prace je sice vela ale ubyt a sef dobry a nadcasove hodiny preplatene plus samozrejme plat podla zmluvy takze zatial vsetko OK. Vela stastia aj vam

martin, 05.11.2010 16:40

Re Andrejkaa isiel teraz v oktobri?,aj platil vopored ? bol v tej kosickej agenture?lebo aj ja by som chcel ist tam ,pytaju vopred poplatok 350 eur,ale mam obavy ci ma neodrbu ,to je na ulici garbiarska v kosiciach ,isiel niekto s tade ,jake mate skusuenosti .poradte niekto ,ci je spolahliva,

hastrosch hastrosch(at)gmail.om, 19.11.2010 10:28

Re martin: ahoj ja som , tiez zaplatil 350 E a cakam cca 3 tyzden ... ale znama ma brata kt. siel cez nich do Danska .. tak neviem asi len cakat ..

jozko, 26.12.2009 11:13

Re Iveta: Ahoj.Ako dopadol manzel s tou pracou vo Svajciarsku?Napis ako sa mu dari.

Ladislav, 19.06.2009 18:50

Re Iveta: poradim ti daj mne prachy a manžel nech ostane doma nas tak ojebaly že až ale nie len nas....

jajuska, 16.02.2010 11:31

cawte chcela by som ist s priatelom do zahrancia ale na to iste miesto aby sme boli spolu ovladam nemcinu,ale nechcem platit nejake zbytocne poplatky vopred.viete o niecom alebo o nejakej schopnej agenture??

petpp, 08.12.2009 23:58

Re Ladislav: sa mi ozvi na mejl mam zaujme o pracu 89Misho89@azet.sk

Ladislav Danai, 24.11.2009 20:37

Re Ladislav:

Ladislav Danai, 30.06.2009 13:52

Re Ladislav: :)

Simona, 04.06.2009 13:06

Re Iveta: moj muz tam cakal na pracu 3 mesiace miesto dvoch. nastastie ale pred tyzdnom odisiel a je to uz OK. Zacinala som mat pocit, ze bude daco zle ale nastastie je to v poriadku. Takze neboj Ivetka pracu asi dostane ale musi dlhsie cakat. Simona.

Aramis, 19.06.2009 18:59

Re Simona: čo to trepeš si taka podvodnička že až ti si stim Greckom a ako ich obhajuješ a pritom robiš prenich ti ubožiačka praca bez hranic je podvod najhrubšieho zrna viem očom hovorim......

ARAMIS, 19.06.2009 18:54

Re Simona: netrep sprostosti neviem očom tu kecaš a zavadzaš niesi ti nahodou ta čo jej vybavovaly Grecko robiš pre agenturu praca bez hranic ti podvodnička HAMBI SA.........

Iveta, 12.06.2009 22:05

Re Simona: dakujem za pozitivnu spravu...mozem vediet, kam siel tvoj manzel? Mozes, prosim, napisat blizsie info na e-mail: ivet33@centrum.sk...
Dakujem.

Ladislav , 19.06.2009 19:04

Re Iveta: never simone ani slovo je to podvodnička viem očom hovorim..........

Soňa, 05.06.2009 12:34

Chcem prácu aj s priatelom, nevie niekto o nejakej??

Ladislav, 19.06.2009 18:47

Re Andrea: Vobec sa čudujem že si tam zderu steba kožu stači ked si pozrieš najnovšie prispevky cez googl praca bez hranic exil alebo exil švajčiarsko tak uvidiš.....

Maťo, 02.09.2009 20:24

Nazďo, chcel by som sa spýtať, či by niekto vedel dohodiť nejaký ten job vo schwaizi, je mi jedno čo, može byť farma/skor len zelenina-ovocie/prípadne nejký sipermarket, alebo hotelierstvo...a skôr v anglicky preferujúcej časti Swissu. Díky moc

sacai, 03.09.2009 21:44

Zdravím Vás priatelia,nevie mi niekto z vás poslať kontakt na pána Kardoša,potrebujeme vybaviť prácu ,alebo ak top vie vybaviť aj niekto iný ,provízia nie je problém.Díky

Csabi, 13.10.2009 14:59

Ahojte, tiez by som chcel vylepsit si moju situaciu vo svajciarsku, bol by som vdacny za kazdy prispevok k teme. Mojim hlavnym problemom je ze nemozem objektyvne posudit moju primitivnu nemcinu (3 roky na strednej). Sice uvazujem len o pracu na farmach ale ake su tam naroky neviem, a co sa tyka vycestovania, aku trasu odporucate, kolko to asy bude stat? Vdaka

simonka, 28.10.2009 19:41

Ahoj, po maturite plánuem ísť pracovať do švajčiarska, a chcela by som sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s agenturou pracavosvajciarsku.eu je tam pomerne dost ponuk, aj lákavých...

petpp, 08.12.2009 23:57

cawtee chcem.ist cez agenturu praca bez hranic v kosiciach do svajcu na farmy zivocisne, je ta agentura dobra???? 89Misho89@azet.sk

jozko, 26.12.2009 11:27

Re petpp: Ahoj.Podarilo sa Ti ziskat blizsie informacie o agent.PracaBezHranic,aj ja sa chystam von,len 99perc.agentur klame.Cau.

Zsolti, 17.12.2009 19:00

Ahojte hladám prácu vo Svajciarsku kto vie pomoct?

PIEEREE, 30.12.2009 09:23

MEVIE TU NIEKTO O NEJAKEJ PRACI NAPRIKLAD DO RAKUSKA

Adam, 15.01.2010 15:24

Ahojte nevedel by niekto o praci vo Svajciarsku alebo Rakusku na farme alebo nieco ine, ale jazyk neovladam len AJ?Chcel som ist cez agenturu Praca bez hranic, ale cital som negativne ohlasy tak neviem?? na mail andyel@azet.sk Dakujem

robo, 30.01.2010 22:25

nevie niekto poradit kolko je dan v kanton- valais alebo celkove zrazky zo mzdy v tejto lokalite ?? dik

janik, 10.03.2010 09:42

Re:cavte,nepoznate niekdo agenturu v nitre?sica?je to ferova agentura?vybavuje prace na farmy do svajciarska ak niekto vie poradit nech napise.dakujem janik.

tomas, 19.03.2010 18:08

kvajo prosím ťa nemáš dáki kontakt na toho pána ktorí dokáže vibaviť prácu vo švajčiarsku ja mám zaujem pracovať na farme lebo ja som v tomviučený a mám aj prax a rád manualne pracujem len neviem ako sa tam dostať potrebujem prácu pre 4 ludí ak bi si niečo vedel prosím napíš mi na email peris112155@azet.sk dakujem

Gabika, 14.06.2010 08:59

Ahoj.Hľadám si prácu v Švajčiarsku .som opatrovateľka str.ľudí aj masérka klasickej masáže.nemecky ovládam dobre.skúsenosti s opatrovaním mam viac ročnú prax.kto by vedel o nejakej práci tak nech mi pomôže,dakujem.

Jery, 07.11.2010 18:04

Re Andrea:
http://www.dominogastro.ch/
http://www.frama-job.ch/
svajciarske agentury ktore vam zadarmo vybavia pracu kucharom casnikom chyznym umyvacom riadu s prac.povolenim na sezonu alebo celorocne,cez framu slo vela mojich znamich,nebudte naivni ludia a neverte sk podvodnickym agenturam.

Palino, 23.11.2010 08:31

Dobry den prajem.Zhanam akukolvek pracu vo Svajciarsku najlepsie Zurich a okolie.Ubytovanie mam.Aj bez papierov.Som ochotny za vybavenie prace s povolenim poskytnut odmenu.Vdaka kontak e-mailom.

Palino, 23.11.2010 08:33

www.pavolsentivan@gmail.com

pepe, 02.03.2011 14:03

Re Palino: povolenie si kazdy dohodne so zamestnavatelom,ziaden slovak ti povolenie nevybavi...

foxy84, 30.11.2010 13:56

Re Andrea:
Minimalna mzda sa ti da vypocitat, podla toho, aku pracu vykonavas a kolko mas skusenosti, ale priblizne to vychadza na 3300 frankov. Ked ti vsetko postahuju ( vyska niektorych poplatkov zalezi aj od kantonu napr. quellensteuer, alebo veku napr. BVG, tak by ti malo ostat aspon takych 2300,- fr. ako vravim, zalezi kolko mas rokov a v akom kantone si. Pracovne povolenie platis len raz pri vydani, ak dostanes nove, tak platis opät a stoji to okolo takych 70,- CHF. Zdravotnu poistku si platis tiez sama, to ti neodvadza tvoj zamestnavatel. Preto, ze si cudzinka a mas pracovne povolenie, tak musich platit ten quellensteuer (dan) ako som uz spomenula, zalezi na kantone, kolko a stahuje sa ti to z platu kazdy mesiac. Je to percentualna vyska, takze zalezi od platu. ( Svajciary to platia raz rocne) Dufam, ze som ti pomohla..mfg

server3, 07.12.2010 23:34

To co mate vsetci za skoly,ze chcete robit len na farmach,v kuchyni a podobne ciganske roboty?Ak mate noramlnu skolu tak ju vyuzite,ja som napr elektrikar a robim vo Svajciarsku normalne elektrikara,to co som vystudoval.Zarobim mesacne v cistom okolo 4800 CHF.Som zamestnancom priamo Svajciarskej firmi,ziadna agentura.

lubenka, 29.09.2012 00:29

Re server3: ahoj,chcem ta poprosit o laskavost moj pritel je ozaj velmi dobry v svojom obore,vie neskutocne mlovat ale najskor opravi steny a tak maluje, vie polozit tak dlazbu ze ja som zacala hladat chyby na inych dlazbach a vidim chyby na ostatnych,nechcem ho chvalit ale vie urobit kompletnu rekonstukciu bytu a kvalitne. chcem ta poprosit nevies o nejkej praci v jeho obore pre priatela.dakujem ak neco budes vediet daj vediet na email lubica.kostova@zoznam.sk
este raz dakujem

Príspevok vymazaný, 20.04.2012 22:38

polgi, 30.01.2012 16:46

Re server3: Čau môžem sa spýtať či tam nemáte voľné miesto lebo ja som tiež elektrikár mám 15 rokov praxe a robil som v rakúsku len nemajú teraz prácu a inak mám všetky vyhlášky aj na plyn keď ťa môžem poprosiť ozvi sa my môj email:polgi@zoznam.sk zatial ti ďakujem

bandy99, 16.01.2012 19:41

Re server3: nazdar server3,ja som vyučeny tiež elektrikar,prosim ta mohol bi si mi poslat nazov firmi v ktorej si zamestnany vo Švajčiarsku?Maj sa nech sa ti dari.

Rado, 11.11.2011 20:44

Nazdar,nepotrebujete elekrikarov s praxou 5r.vo francuzsku,ale slabuckou nemcinou?Dik...

evita24, 23.07.2011 20:38

Re server3:
Ahoj. Chcem sa len opýtať, môj priateľ by mal veľký záujem o prácu vo Švajčiarsku ako šofér - má vodičák na všetky skupiny, jazdí na nákladnom aute, má aj rôzne povolenia. Nemčinu sa učil 4 roky na strednej dopravnej. Treba ju zopakovať ale dá sa. Myslíš že by bolo možné kontaktovať nejakú švajčiarsku agentúru ohľadom tejto práce, lebo takéto dopyty na prácu som nenašla. Obrátila som sa práve na teba, lebo ty jediný sa mi vymykáš z radu popri tých všetkých správach čo tu čítam.
Dík Eva

miro miroslavneceda(at)yahoo.com, 02.03.2011 18:45

Re server3: som vyuceny ako murar obkladac ak mozes tak mi teda porad ak mozes zohnat pracu vo Svajciarsku a dostat sa k firme co vybavi aj pracovne povolenie.. za odpoved vopred dakujem //rozpravam plynule Anglicky

jana, 02.03.2011 14:09

Re server3: tak mna osobne zaujima tvoja skola,lebo slovensku gramatiku neovladas,a chvalis sa ze zarobis 4800fr,bud mas vo svajciarsku GmbH alebo AG,tak ti aj uverime.este nam prezrad ako si si vybavil prac.povolenie ked aj s vysokou skolou je velmi tazke si vybavit prac.povolenie,hoci mas krasnu a realnu zmluvu.

anna, 18.02.2012 12:49

Re jana: Pracovne povolenie vybavis velmi jednoducho, najdes si pracu na 100perc. a poziadas o povolenie kt. ti vydaju v dnesnej dobe uz bez problemov, a ten plat 4800 pre elektrikara je mozno aj s priplatkami, ale je to bezny svajciarsky plat. Netreba sa podcenovat a suhlasit len s podradnymi pracami. Ked vies jazyky nie je problem, zamestanaju ta aj svajciarske firmy.

Juraj Teluch t-eluch(at)azet.sk, 29.12.2010 17:10

Re server3: zdravim server3, chcem sa spytat ci sa neda teraz zohnat nejaka praca na stavbe...mam vystudovanu stavebnu priemyslovku a mam 3 rocnu prax co sa tyka omietok,fasad alebo murovania...anglicky neviem aktivne ale zaklady ovladam,snazim sa zdokonalit,nemcinu neovladam vobec...bol som zivnostnik ale teraz na zimu to nieje bohvieco tak som ju zrusil.ak by sa nieco dalo zohnat mozes sa mi ozvat na mail,mozme sa dohodnut na provizii.zatial dakujem.

maja, 02.01.2011 16:15

Re Andrea: prosim vas isiel niekto cez tuto agenturu praca bez hranic do svajciarska?manzel chce ist cez nich a bojime sa ci su to neni podvodnici dakujem

maja, 13.01.2011 18:44

Re maja: ahojte moj manzel bol v jednej agenture v nitre vola sa SICA poznate ju prosim vas niekto ? zaplatil vopred 150e a povedal mu ze o 2 tyzdne mu da vediet kde pojde na aku farmu dajte mi vediet ak ste boli s tejto agenturi vo svajciarsku alebo ak ste o nej uz poculi ze su to podvodnici aby muz zbytocne necakal ze vraj existuju 8rokov dakujem

mirec, 02.01.2011 23:32

Re maja: no ja som zaplatil tych 350 ecka aj z kamosom no jemu hned o tri dni volali ze uz ma zmluvu aj vsetko vybavene a ze ma prist podpisat do KE a ze 10.januara odchadza na farmu...dali mu aj meno farmara aj telefinne cislo...ja som bol zaplatit o tyzden neskor a hned nato sli sviatky tak zatial nic lebo asi ani nerobili pocas sviatkov a teraz uz len mi ostava cakat ci sa mi ozvu...ja si myslim ze ano lebo dost ludi tu pisalo ze cez nich sli...aj ked niektory nadavali ale dnessi nevyberies...tak dufam ze sa mi postasti...caf

maja, 13.01.2011 18:47

Re mirec: ahoj aj muz podpisal zmluvu ale slovensku nebolo tam pisane na kolko a kolko zarobi a potreboval si aj foto lebo tato agentura SICA nie

mirec, 23.01.2011 15:21

Re maja: nie foto ma nepitali vraj staci prefoteny obciansky ak dobre pametam...ten kamarat co som spominal odcestoval toho 10 januara a uz je tam a pracuje ale mne sa zatial neozvali a to uz preslo mesiac a pol...zmluvu ze kolko zarobi a na ako dlho podpise az ked mu zavola agentura...kamarat tam lmal napisane tych slubenych 3140 frankov takze asi to je v poriadku...viac neviem...ostava mi len cakat ak sa mi ozvu dam vam vsetkym vediet...cafte...

marcel miniarmarcel(at)azet.sk, 03.01.2011 14:03

Re mirec: ahoj ja tam tiež idem v piatok, slúbili,že bo febru môžem odísť. Majú dať adresu aj čislo na farmára budem mu ešte volať. a dáva tá agentúra záruku,že niečo nájde? 0918629055

Rudo, 22.01.2011 14:57

Re Andrea: ahoj,
viem o jednej svajciarskej firme, su to slovaci, ktori vedia vybavit pracu na farmu aj do gastronomie. Zaviezli ma priamo na farmu. Ako sme sa dohodli, tak to bolo. Je to sice tazka praca na farme a dost sa robi ale ja mam dobreho farmara..pocul som aj o inych pripadoch je to trochu aj o stasti, kam sa dostanes
oni beru aj poplatok, ale vsetko bolo seriozne, nie ako slovenske agentury
Ak to niekomu pomoze necham na nich kontakt
ch-sk@gmx.net

Nikol, 14.03.2013 11:03

Re Rudo: Ahoj našiel som si tvoju reakciu na ch-sk@gmx.net ,ponukaju prácu na farme zber špargle,prosim napíš bližšie ako to tam chodi, plat,ubytovanie,stravovanie a práca.dakujem

franko, 13.02.2014 10:13

Re Nikol: ano bol to zber spargle u sateliho. mazak zobral 350e a stary sa len smial ako nas odrbal. nikdy viac

juraj, 01.02.2012 13:16

Re Rudo: nazdar prosim ta su naozaj seriozni ako si napisal

peterpan2661 pkocik(at)gmail.com, 22.05.2011 11:10

Re Rudo: Ja som mu tiez odpisal,nepaci sa my,ze chcel poplatok vopred.Uz som sa raz popalil a nemienim vopred uhradit nikomu nic.Ak by bol seriozny,tak by mal zmluvu zo zamestnavatelom,ktory by mu garantoval,ze stiahne dohodnuty poplatok z prvej vyplaty!Podla vsetkeho oni ziadnu zmluvu z nikym nemaju,vlastne podnikaju na cierno.

lukas cikovsky , 16.03.2011 21:01

Re Rudo: ahoj si na farme vo svajciarsku vybnavujem si cez agenturu praca bez hranic nevies mi nahodou vybavit niejaku pracu tam pri tebe lebo vies säcez tu agenturu su ohlasi aj dobre aj zle samozrelme by sme sa dohodly nieco by som ti za vybavenie dal seriozne ak mozes ozyv sa mi na pokeci mam nick hondo959 na faceboku lukas ciky diky

Danka, 31.01.2011 12:35

Ahojte, s priateľom zháňame prácu vo Švajčiarsku. Síce vidím že je tu viac dopytu ako ponuky ale tak skúsiť treba =) najlepšie by bolo vybaviť prácu mimo agentúry a byť tam na dlhšie obdobie...vieme sa dohovoriť anglicky, nemecky iba základy. vopred vám ďakujem a prajem veľa úspechov pri hľadaní

milan zilincan(at)zoznam.sk, 04.04.2011 08:49

Re Danka: Ak chceš napíš mi a ja Ti skúsim poradiť.Sy odišiel tiež na farmu do \"CH\"

ria dajo_pd(at)azet.sk, 05.05.2011 12:16

Re milan: Ahoj nemas nejake info o praci vo Svajc.? dik

dede, 07.04.2011 22:48

Re milan: zdravim mam zaujem o pracu v ch. neviete aka agentura je ok/?

Jana, 25.02.2011 14:56

Pekný den.Ja vás chcem len upozorniť.Raz som dostala na svoju e-mailovu stránku jednu ponuku prace.Dali číslo,tak som tam tým padom zavolala.Že či sú dobré podmienky dobrý plat atd..Slubovali mi tam luxusné podmienký dobrý plat a tak som o 1 týžden vyrazila.Prídem tam ani dobré ubytovanie nič.(Ja som išla len na tú adresu ktorú mi dali)A nič.Mala som tam hnusné podmienky.Spala som kolo kráv a plat mesačne bol 20€!!Tak vas iba chcem ubozorniť že dávajte si pozor.Pekný den =)

pepe, 02.03.2011 14:12

Re Jana: nikdy nerob bez papiera na ktorom je podpis sefa,nechapem taketo slovacky,ako idu do sveta,ked uz nevedia kde tak by aspon mali vediet co budu robit a kolko zarobia,dnes ta vo svete oklame slovak a nie este svajciar.
su tu zakony,ale aj ked ste v prave,vzdy ma pravdu svajciar,to si pamätajte.

dasa, 14.04.2011 22:16

dobry den,ja hladam pracu vo svajciarsku ale je tazke nieco najst ak niekto nieco vie prosim vas kontaktujte na na tafil@azet.sk alebo dasa.michalkova@atlas.sk Vopred velmi dakujem s pozdravom dasa

susi, 26.04.2011 17:28

Ahojte, byvam vo Svajciarsku - Kanton Zurich a hladam si pracu. Zhanam kontakty na SVAJCIARSKE agentury, ktore sprostredkovavaju pracu aj pre nas - Slovakov.
Ak mate niekto informacie, napiste mi na: susi.suisse@gmail.com
Vdaka

André, 30.07.2011 23:03

Re Andrea: Ahoj ja pracujem v Samnaun Compatch je to asi 80km od Landeku kusok od Scuol pracujem asi 4sezonu a čo viem tak pod 1800fr.na papieri a ostatok bokom by to nemalo byt.čo sa poistky týka tak odvody musi zo zakona platit zamest.ako na SR.mate predsa pracovné povolenie \"knižka kde je termin od-do to znamena že ak mate toto uvedene tak poistne platí..inak sa to da osobne zistit na urade kde tieto povolenia vydavaju chce to len trošku nemčiny a dohovorit sa.A platovo by som pod 2300 nerobil skuste samnaun DORF na zimnu sezonu maju dost volných miest...ale 4 hviez.sa radšej vyhnite a aj tam kde je vela portugalcov...vlastna skusenost...

xyzo, 07.06.2012 17:44

Re Andrea: zdravim planujem spolupracovat s agenturou PRACA BEZ HRANIC, na prvy kontakt mi odpisali mailom pomerne rychlo (do par hodin), zaujima ma hlavne ten poplatok kedy sa plati, ja mam zaujem o pracu na farme vo svajciarsku, rad by som uvital vase pripadne skusenosti, dakujem ;)

Marianka26, 04.07.2012 09:31

Re Andrea:
ahoj,
síce nepôjdem do Rakúska , ale do Talianska , ale prácu som si zohnala celkom ľahko . Pozerala som po nete a našla dopytový systémy. Mám skúsenosť teraz s tymto : http://www.aaadopyt.sk/dopyty/17-praca.html . Ale ich je viac. čo som pozerala .. :)

lukas, 30.12.2012 14:28

Re Marianka26: ahojte hladam si pracu s priatelom niekde vo svaciarsku vedeli by ste nam nieco poradit?

Štefan, 04.04.2013 16:10

Ahojte.Nevedel by mi niekto pomoct, chceli by sme spriatelkou vycestovat do Nemecka,, nevedeli by ste tam niekto z Vás vybavit nejake slusne pracovne miesta, pre mna a priatelku...alebo aspon dáke info,kam je najlepšie istť,, atd ake su platove podmienky, kde je najlepšie.....vopred dakujem,

Slovak.ch, 09.08.2013 21:48

Skúste si pozrieť články na www.slovak.ch Možno vám v niečom pomôžu.

jarka angle313(at)azet.sk, 05.11.2013 13:17

Re Andrea: v ticine sa zaraba menej ako keby si pracovala v blizkosti ZH a v Zh ked mas zmluvu na 100 percent ti musia dat 3400 v hrubom a po odvodoch okolo 3000 CHF.....

jan durica, 26.05.2014 21:32

Re Andrea: prosim poslite mi cislo na pana kardosa vopred dakujem moj mob.00421908287301 dakujem jano

Jaman, 23.08.2014 19:30

Švajčiarsko je super, ja sa tam dostal odtiaľto - http://inzercia-bazos.sk/inzeraty/praca

naspäť      reagovať      poslať známemu

Tento projekt vám bude nápomocný, ak ste hľadali: práca, profesia, brigády, voľné pracovné miesta, úrad práce, trh práce, ponuky práce, personálne agentúry.

našapráca.sk |  našeplaty.sk |  jobagent.sk |  administratíva.sk |  asistentky.sk |  analytici.sk |  bankári.sk |  ekonómovia.sk |  elektrotechnici.sk |  finančníci.sk |  informatici.sk |  inžinieri.sk |  konštruktéri.sk |  kreatívci.sk |  logistici.sk |  obchodníci.sk |  remeselnícky.sk |  riaditelia.sk |  technici.sk |  účtovníci.sk

© 2010 JOBAGENT.SK, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

4,472s